Urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – dla pań domu i sportsmenów

Poszukujesz wiadomości o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Nieważne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy Panią domu, z pewnością zestaw RAM Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, gdzie produkowane są aparaty do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia marki Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu w trakcie ich odwiedzin w siedzibie firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im modułowe urządzenia do terapii wibracjami tej marki. Spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, bolące biodro czy stres – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone aparaty do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o firmie

Firma Vitberg jest polskim producentem urządzeń do terapii wibracjami, która w rezultacie wieloletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszelkie ich części składane są ręcznie. Firma dba o ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami i procesami powiazanymi z wibroterapią.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]