Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Vitberg opinie. Zdobądź więcej informacji

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię dotyczącą Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – opinie autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, że zaledwie po kilku sesjach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed komputerem. Ponadto, korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło także sen testującego, dzięki odprężeniu ciała i złagodzeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy używaniu urządzeń masujących firmy Vitberg ważna jest regularność sesji, gdyż wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia także wysoka jakość produkcji, jego estetyka, łatwość instalacji oraz to, iż jest to produkt rodzimego producenta. Osobom rozważającym zakup pełnego zestawu (bądź wyłącznie poszczególnych jego modułów) zaleca się sprawdzenie mat masujących w placówkach Vitberg, które są obecne na terenie całego kraju.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]