Portal „Uroda i Zdrowie” recenzuje zestaw do wibroterapii firmy Vitberg – opinie

Na urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/ odnajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadzili autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po trzydziestodniowym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – recenzja autorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest łatwy do uruchomienia. Dosłownie w kilka sekund po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Wibracje wpływają stymulująco na pracę jelit. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Intensywność drgań urządzenia regulowana jest pilotem. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie 30-dniowego testu – spadek wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, z którego można korzystać również przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]