Portal „ABC Zdrowie” testuje funkcjonalność zestawu RAM Vitberg+

Szukasz szczegółowych informacji o marce Vitberg? Zajrzyj na https://portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 aktywnych modułów oraz segmentów dodatkowych czyniących eksploatację urządzenia znacznie wygodniejszą. W aparacie można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są 4 zakresy, z czego ostatni służy do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, stopach i łydkach. Jeżeli zechcemy poszerzyć działanie przyrządu i dostosować go do indywidualnych potrzeb, konieczne jest zakup modułu: Kolana, Szyja, Biodra, Metabolizm lub Nogi. Przy użyciu tych modułów można efektywnie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Sesje rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je wykonywać w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają także na korzystanie z nich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]