Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

Brak Ci wiedzy w tej dziedzinie? Skorzystaj z usług polskiego psychologa w UK

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków Polacy tłumnie poczęli wyjeżdżać do Wielkiej Brytanii. Obecnie zjawisko emigracyjne jest zdecydowanie mniejsze, ale ciągle nie brak osób skorych do pracy właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może generować wiele kłopotów, z którymi bez dodatkowego wsparcia uporać się jest bardzo ciężko.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego udać?

Przebywanie na Wyspach oraz wynikające z tego odseparowanie od rodziny, a także zatrudnienie na terenie obcego kraju, mogą rodzić wiele komplikacji, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Rozstanie z bliskimi często wywołuje ogromną sytuację stresową. Ponadto nieraz dochodzą także trudności z otrzymaniem pracy lub integracją ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która nadal jest na porządku dziennym, powoduje, że błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Odruchy tego typu niezwykle ciężko jest poskromić samodzielnie. W związku z tym nie należy obawiać się korzystania z pomocy specjalisty. Rozmowa z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka wizyta?

Każda rozmowa ze specjalistą odbywa się w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że historie , które zostały opowiedziane w czasie sesji zostaną powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba skrywać problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób uporać się ze stresującymi wydarzeniami, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi bowiem martwić się tym, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo pojmie to, co radzi jej psycholog.

Nasza siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339