Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Dowiedz się więcej o Vitberg opinie

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej często odczuwamy uczucie obciążenia nóg, bóle dolnego odcinka kręgosłupa czy ból ramion i szyi. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te części ciała, w których ból jest nieznośny. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania plecy, biodra, nogi, szyję lub kolana. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również relaksuje, co przekłada się na obniżenie poziomu stresu i mocniejszy sen. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz pięciu dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest ważną zaletą urządzeń marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich elementów lub dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]