Gabinet trychologiczny

Trycholog

Nasze włosy często są obecnie zagrożoneniezdrowym wpływem zanieczyszczonego środowiska. Cierpią też z powodu naszej diety. Należy o nie dbać poprzez używanie kosmetyków czy wyspecjalizowanych dermokosmetyków. Gdy jednak kłopoty z włosami są poważne, może okazać się potrzebna wizyta u trychologa. Trychologia jest gałęzią medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi dolegliwościami. Specjalista tej dziedziny pomoże nam, gdy cierpimy na łupież, łuszczycę czy łojotokowe zapalenie skóry głowy. Korzystając z zaawansowanych narzędzi badań, trycholog może trafnie zdiagnozować nasze schorzenia i zaproponować właściwą kurację.

Gabinet trychologiczny w Krakowie

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, bazując na najnowszych osiągnięciach trychologii, może zaproponować nam przeróżne zabiegi wpływające na stan włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy zdecydować się na procedurę anti-aging cofnąć dostrzegalny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trychologii kosmetycznej zaproponują nam także efektywne sposoby pozwalające dbać o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki skutecznie przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli czerpać radość ze zdrowych i pięknych.

Wyposażony w nowoczesny sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim kupić specjalistyczne dermokosmetyki pozwalające zachować nasze włosy w pożądanej kondycji po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.