Badania psychologiczne i wysokościowe

badania psychologiczne dla kierowców i operatorów na www.bielskobadania.pl

Gabinet psychologiczny PSYCHE z Bielska-Białej zajmuje się organizowaniem psychotestów badań kierowców. Gabinet znajduje się przy ulicy Filomatów 10 (koło przedsiębiorstwa BIELKON, przecznica ul. Karpackiej).

Pracownia Badań Psychologicznych PSYCHE – zakres usług

Naszymi klientami są kierowcy pojazdów samochodowych, operatorzy: maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców i odmiennych maszyn. Nasza oferta dotyczy m.in. testów kierowców po kolizji. Oprócz tego jest także skierowana do osób, które przekroczyły dozwoloną ilość punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; testy okresowe; badania operatorów przeróżnych urządzeń; testy pracowników; badania wysokościowe lub psychotechniczne.
Zdajemy sobie sprawę, iż są Państwo zajęci, dlatego dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Badania realizujemy zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dokładny wykaz usług znajduje się na naszej stronie www.

Prosimy o przyniesienie ze sobą następujących dokumentów: dowód tożsamości oraz skierowanie na badania. Zapraszamy na rzetelne wykonane oraz bezstresowo przeprowadzone psychotesty.