Adrenaltika – szkolenia pierwszej pomocy

Szkolenia z pierwszej pomocy zyskują coraz większą popularność. Różnią się pod względem ceny, metod nauki i zakresu. Z tego powodu warto wiedzieć wcześniej, na co zwrócić szczególną uwagę przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – dla kogo?

Szkolenie z pierwszej pomocy to kurs dla każdego. Nie każdy musi umieć grać na gitarze albo mówić po francusku, jednak wszyscy powinniśmy nauczyć się niesienia pomocy innym w sytuacji zagrożenia. Bez względu na wiek należy wiedzieć, jak unieruchomić zwichniętą kostkę albo jak przeprowadzić resuscytację. Świadkiem niebezpiecznego zdarzenia możemy być zawsze: w drodze do pracy, na urlopie, na uczelni. Szczególnie istotne jest, abyw kursie pierwszej pomocy wzięli udział uczniowie szkół, a także pracownicy korporacyjni.

Ile zapłacę za szkolenia z pierwszej pomocy?

Koszt szkolenia z pierwszej pomocy jest zależnazależy od jego liczby godzin oraz liczby wielkości grupy. Im więcej godzin zajęć oraz uczestników, tym koszt przypadający na 1 uczestnika jest mniejszy. Z drugiej strony, im mniej osób, tym więcej się nauczymy. Możemy oczekiwać zniżek w przypadku zajęć dla kilkunastu osób. Ponadto, w Internecie znajdują się również kursy otwarte – dla nawet stuosobowych grup. Pozbywamy się konieczności organizacji szkolenia i kompletowania grupy – jedynie zapisujemy się na wybrane szkolenie.