Wynajem szalunków – na czym to polega?

Jesteś zainteresowany dobrą ofertą wynajmu szalunków? Nie zwlekaj! Wejdź na http://bit.ly/2bWMnkW

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej stosowanych w budownictwie technologii. Na czym się opiera? Szalunek to swego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – najczęściej przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często budowane są ze sklejki, jednak łatwo zaobserwować także wersje wykonane z metalu, a czasem również tworzyw sztucznych. Pozostałymi niezbędnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, bo te pozwalają na wypracowanie wymaganych efektów. Niestety z uwagi na duże ceny nie zawsze firmy remontowe posiadają własne szalunki. Gdy będą potrzebne, mają szansę bowiem po prostu je wynająć – zwłaszcza, iż wynajem szalunków to obecnie bardzo popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla których ekip?

Kupno swoich szalunków będzie dobrym rozwiązaniem dla firm często otrzymujących zlecenia na budowę fundamentów, gdyż jak już wspomnieliśmy, będą one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeśli jednak budowanie fundamentów nie jest główną działalnością danej firmy, dobrze rozważyć zalety, które daje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy go wybrać? Przede wszystkim ze względów finansowych – wynajęcie szalunków kilka razy w roku będzie bardziej opłacalne niż ich kupno. Warto wspomnieć również o komforcie, gdyż trzymanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może powodować poważne wydatki.

Jaka firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Jeżeli zdecydujemy się na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie przemyśleć to, jaka firma nam je wypożyczy. W jaki sposób ją wybrać? Najlepiej wybrać usługi ekipy specjalizującej się w dostawach sklejki dla ekip budowlanych – dzięki temu zyskamy gwarancję tego, że szalunki będą wytrzymałe oraz praktyczne. Naprawdę istotna będzie też obsługa kontrahenta – w sytuacji, gdy zbliża się czas startu prac nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W razie wątpliwości warto z kolei wejść do internetu, by sprawdzić, co o ofercie konkretnej firmy sądzą wcześniejsi klienci.

Nasza siedziba:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]