W jakich branżach znajdują zastosowanie kątowniki aluminiowe

Kątowniki aluminiowe kupisz na http://tinyurl.com/y9wuqb8b

Profesjonalne kątowniki wyprodukowane z aluminium zapewniają stabilność konstrukcji, dzięki czemu mają bardzo szerokie zastosowanie. Czym są kątowniki aluminiowe i są ich cechy charakterystyczne? W jakich branżach są wykorzystywane?

Kątowniki aluminiowe – przypominające kształtem literę L

Kątowniki aluminiowe to elementy konstrukcyjne w kształcie litery L. Mają stały przekrój poprzeczny, a ich cechą charakterystyczną jest także duża długość. Są one bardzo wytrzymałe na negatywne czynniki zewnętrzne i nie rdzewieją, a wszystko dzięki aluminiowej konstrukcji. W grupie kształtowników znajdziemy też inne typy elementów – między innymi ceowniki i zetowniki. Kątowniki można kupić nie tylko w tradycyjnych hurtowniach, ale także przez internet. W sklepach internetowych sprzedawane są produkty o różnym przekroju, np. 20 mm x 20 mm, 40 mm x 40 mm czy 60 mm x 60 mm, co zapewnia doskonałe dopasowanie do indywidualnych potrzeb odbiorców. Kątowniki oferowane online można przyciąć do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – w branży przemysłowej i wystawienniczej

Kątowniki aluminiowe znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia, np. w branży motoryzacyjnej, przemysłowej czy wystawienniczej. Wykorzystuje się je do produkcji statywów, barier ochronnych, rolet itp. O tak uniwersalnym zastosowaniu decyduje przede wszystkim materiał, z którego są wyprodukowane. Aluminium jest bowiem nie tylko wyjątkowo odporne i jednocześnie lekkie – to także materiał, który podlega recyklingowi i można go bez problemu modelować przez wyginanie.

Nasza siedziba:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]