Tradycyjne projekty domów drewnianych

Na http://barteksitarski.pl/goralszczyzna.html zlecisz przygotowanie projektów domów drewnianych całorocznych fachowcowi

Domy z bali to budowlany hit. Nowoczesna konstrukcja sprawia, że takie nieruchomości nie tylko prezentują się wyjątkowo gustownie, ale są także funkcjonalne. Czy w domkach drewnianych można mieszkać także w miesiącach zimowych? Jak wyszukać fachowca, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – lżejsza struktura

Całoroczne domy drewniane to znakomity pomysł na spełnienie celów o własnej nieruchomości. Duża ilość atutów sprawia, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Przede wszystkim są one tańsze niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza ogromne oszczędności. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wyprodukowane z gotowych elementów. Odchodzą także roboty związane z betonowaniem. Specjaliści twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy z bali zyskują coraz większe grono zwolenników. Łączą one w sobie dwa światy. Domy drewniane nowoczesne zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie domki. Z drugiej strony dzięki zastosowanym rozwiązaniom dają komfort taki sam jak murowane domy.

Projekty domów drewnianych – zaufaj najlepszym architektom

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje skonstruowane z surowca naturalnego, co powoduje, że są całkowicie ekologiczne. Dzięki użyciu bali osoby zmagające się z alergiami czują znaczącą poprawę stanu zdrowia. Domy z bali cechują się znakomitymi współczynnikami izolacji termicznej, nie musimy wykonywać drogiej termomodernizacji. Dodatkowym atutem są cienkie ściany, dzięki czemu powierzchnia użytkowa domu jest większa. Domy drewniane można budować także w miesiącach zimowych, bo wszystkie roboty realizowane są z pominięciem murowania. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym architektom.

Nasza siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]