Rury szlifowane ze stali nierdzewnej

Balustrady na balkonie narażone są na działanie różnych niekorzystnych czynników. Głównym ich wrogiem jest bez wątpienia wilgoć, gdyż potrafi przyspieszyć rdzewienie. Uszkodzenia tych balustrad mogą też okazać się rezultatem wystawienia na promienie słoneczne czy mróz. Żeby uniknąć podobnych trudności należy wybrać balustradę wykonaną z nierdzewnych rur szlifowanych. Czemu więc takie rury będą najlepszym pomysłem? Do czego poza tym wykorzystywane są rury szlifowane ze stali nierdzewnej?

Rury szlifowane – czemu dobre?

Rury szlifowane ze stali antykorozyjnej wykazują mnóstwo atutów, które wyróżniają je na tle innych tego typu detali. Stal nierdzewna wytwarzana jest z dużą domieszką chromu, dzięki czemu nawet ciągły kontakt z wilgocią lub żrącymi związkami nie powoduje ich korodowania. Rury szlifowane okazują się również bardzo wytrzymałe na pęknięcia, co sprawia, że sprawdzają się w różnych, nawet najcięższych, warunkach.

Rury szlifowane – do czego się je stosuje?

Antykorozyjne rury szlifowane są najczęściej stosowane w budownictwie – powstają z nich między innymi balustrady czy rusztowania. Ze względu na fakt, że nie zagrażają im syntetyczne związki, są oprócz tego stosowane w motoryzacji – między innymi do produkcji rur wydechowych. Warto również pamiętać, iż takie rury szlifowane doskonale wyglądają, zatem będą idealnym rozwiązaniem dla klientów szukających interesującego detalu do ubikacji lub kuchni.

Nasza siedziba:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]