Przydatne rury aluminiowe

Dowiedz się więcej o rurze aluminiowej na metal-e.pl

Aluminium to metal bardzo lekki i plastyczny, a równocześnie niepodatny na wpływ rozmaitych czynników pogodowych. Jego cechy fizyczne powodują, iż jest chętnie stosowany do wykonywania różnego rodzaju konstrukcji. Wielką popularnością rury aluminiowe cieszą się w przeróżnych gałęziach przemysłu, gdzie są bardzo często stosowane .

Jakie walory charakteryzują rury aluminiowe?

Wykonane z poddanego obróbce termicznej i starannie wygiętego aluminium rury mogą przede wszystkim mieć bardzo różne parametry, łatwo zatem idealnie dopasować je do swoich potrzeb. Jest też możliwość docinania ich na wszystkie sposoby. Cięcie można zlecić, np. kiedy kupujemy rury aluminiowe w sklepie online z materiałami budowlanymi. Rury aluminiowe można łatwo wyginać, mogą mieć rozmaite średnice bądź grubości ścianek. Ich wytrzymałość na uszkodzenia także jest parametrem, jaki można dostosować do swoich preferencji. Najważniejszą jednak zaletą aluminiowych rur jest ich lekka konstrukcja, która ułatwia ich montaż niezależnie od tego, do jakich celów się ich używa. Jednocześnie cechuje je spora trwałość. Z tego właśnie powodu rury aluminiowe są często stosowanym elementem rozmaitego typu konstrukcji.

Zastosowanie rur aluminiowych

Właściwości fizyczne aluminium i szerokie możliwości parametrów wykonywanych z tego materiału rur sprawiają, że ich wykorzystanie jest ogromne. Najczęściej jednak są elementami konstrukcji bram oraz wszelkich ogrodzeń. W krajobrazie miejskim bardzo często można je zauważyć w postaci rusztowania dla banerów reklamowych oraz słupów ogłoszeniowych, także z tego powodu, że opierają się działaniu czynników atmosferycznych. Ich olbrzymią zaletą jest też fakt, iż ich gładką powierzchnię łatwo można pokryć dowolną farbą, idealnie maskując w ten dyskretny sposób elementy wszelkich konstrukcji.

Nasza siedziba:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]