Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

Potrzebujesz fachowej porady? Skontaktuj się z architektem wnętrz Kraków

To, jak wyglądają miejsca, w których żyjemy, ma duże oddziaływanie na nasze samopoczucie. Warto zatem zadbać o to, aby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być trudne, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. Aby jego sugestie zostały urzeczywistnione, zazwyczaj nieodzowny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje także pomoc przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]