Jakie usługi świadczy architekt?

Aby skorzystać z umiejętności profesjonalistów biura projektów Kraków, zajrzyj tutaj

Pracownia architektoniczna oferuje zróżnicowany wachlarz usług – pomaga realizować fantazje klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w komfortowym i funkcjonalnym domku, ale też kieruje ofertę do firm czy instytucji. Architekt wykonuje całościowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie monitoruje przebieg robót, planuje odbudowę domu bądź proponuje aranżację już istniejących domów, jak również projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak pomoże Ci doświadczone biuro architektoniczne?

Szukasz pomysłowych, nowatorskich projektów budowlanych? Chcesz, żeby Twój dom odróżniał się spośród wielu budowli w Twojej miejscowości? Potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie przytulny, a jednocześnie nowoczesny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów oferujemy zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany uwzględniające najnowsze nurty architektoniczne.

Biuro architektoniczne – co projektowaliśmy

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkalnych, jak i wnętrz komercyjnych i budynków użyteczności publicznej. Wykonane realizacje to m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, obiekty rekreacyjne, apartamenty na wynajem czy biura. Układ przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta, a także specyfiki konkretnego budynku. Nasza pracownia architektoniczna może też opracować plan obszernych i funkcjonalnych szaf wnękowych, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]