Interesują cię baseny samoczyszczące? O tym pamiętaj

Basen ogrodowy to świetne rozwiązanie dla amatorów kąpieli, którzy nie zawsze są w stanie pozwolić sobie na wycieczkę nad wodę. By jednak poczuć wszystkie z wykazywanych przez niego atutów, powinniśmy odpowiednio go pielęgnować – a to wymaga sporo czasu. Z tego względu tak dużym zainteresowaniem mogą pochwalić się baseny samoczyszczące – dzięki specjalnym mechanizmom jesteśmy w stanie bez trudu pozbyć się obrzydzających kąpiel zanieczyszczeń. Jak zatem działają baseny samoczyszczące? O jakich rzeczach powinniśmy pamiętać przy wyborze któregoś z nich? Gdzie je kupimy?

Jak są wykonane baseny samoczyszczące?

Baseny samoczyszczące stosują zestawy odpowiednio rozlokowanych dysz, które działając usuwają wszystkie zabrudzenia. Woda, pozostając wzbudzona, będzie również wolna od grzybów i porostów, zaś to pozytywnie rzutuje na jej parametry. To z kolei umożliwia zmniejszenie ilości wykorzystywanych w basenie środków czyszczących, co szczególnie ważne będzie dla ludzi walczących z różnego typu alergiami.

Baseny samoczyszczące firmy Compass

Wybierając baseny samoczyszczące należy zwrócić uwagę na renomę, jaką cieszy się ich producent. Dobrym pomysłem okaże się bez wątpienia kupno urządzeń sygnowanych logo Compass Ceramic Pools. Dlaczego? Systemy tej firmy są najwydajniejsze oraz, co dla wielu nabywców będzie istotne, świetnie komponują się z wyglądem basenu. Systemy Compass Ceramic Pools to także rozwiązanie dla osób ceniących bezpieczeństwo – są stworzone tak, by całkowicie zmniejszyć ryzyko najróżniejszych wypadków.