Drzwi drewniane na wymiar – urządzaj mieszkanie po swojemu

Kup drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne

Drzwi drewniane to nadal świetne rozwiązanie, stosowane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w klasycznym tonie. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Przedstawiamy główne cechy oraz możliwości wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane przetrwają lata

Drewno to naturalny materiał, który poprawnie pielęgnowany przetrwa w nienagannej kondycji nawet kilkadziesiąt lat, a wykorzystany jako fragment aranżacji pomieszczenia powoduje, że staje się ono bardziej nastrojowe i ciepłe. Nowoczesne techniki umożliwiają bardzo dobre łączenie parametrów drewna z potrzebami współczesnego konsumenta, co skutkuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się estetycznym designem i ogromną ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się niewielkim poziomem rozszerzalności (a więc nie wykrzywiają się) oraz dobrą izolacją termiczną. Możliwość pomalowania ich zewnętrznej powierzchni jakimkolwiek kolorem, bejcą albo lakierem powoduje, że tego rodzaju drzwi zauważymy w wnętrzach różnego typu – zarówno hołdujących stylu retro, jak i apartamentach zaaranżowanych we współczesnej, minimalistycznej stylistyce. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z mahoniu, sosny oraz dębu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wersje z progiem lub bez, zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi oraz wiele innych odmian, które zachwycają estetyką i świetnie się prezentują przez lata.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane do każdego domu

Pragniesz założyć w swoim pokoju albo sali konferencyjnej firmy skrzydła drzwiowe o nieszablonowych rozmiarach lub niekonwencjonalnym formacie? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku wypada powierzyć to zadanie doświadczonym przedsiębiorstwom, które świadczą bezpłatny pomiar, fachowe konsultacje, a także opcję zrealizowania projektu na jednostkowe zamówienie. Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, a przy tym daje 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do indywidualnych zamierzeń klienta i przykładowo wykończyć je szkłem – m.in. szybami witrażowymi, bezpiecznymi lub fazowanymi, co wyraźnie zwiększa ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają też zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]