Budowa domów drewnianych – nowoczesność, funkcjonalność, estetyka

Zamów budowę nowoczesnych domów drewnianych na http://domygoralskie.com

Wiele osób marzy o posiadaniu własnego domu. Wielu z nich udaje się spełnić to pragnienie. Jeszcze wcale nie tak dawno temu w naszym krajobrazie dominowały domy mające kształt klasycznego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Cechowały się też niemałymi stratami energii. Teraz wygląda to diametralnie inaczej. Bardzo chętnie decydujemy się na domy wybudowane z drewna stanowiące połączenie znanego od pokoleń stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak świetnie połączyć nowoczesność i tradycję?

Domy budowane z drewna to teraz najlepszy przykład na to, jak doskonale można zestawić ze sobą klasyczny styl podhalański z współczesnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam wygodę. Styl góralski – bo tak w wielu wypadkach określa się także styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Niewielkich rozmiarów okna, spadzisty dach pokryty gontem, balkon bądź weranda – to typowe cechy domu, który wzniesiono właśnie w stylu podhalańskim. Aby jednak taki dom był nowoczesny, architekci stosują dzisiaj liczne przeszklenia, z chęcią wykorzystują także inne nowoczesne materiały. Taki dom może być również energooszczędny. Aby tak właśnie było architekci stosują dość zwartą bryłę budynku, polecają dobór właściwych okien i właściwie wykonane ocieplenie. Domy z drewna wybudowane w stylu podhalańskim połączonym ze stylem nowoczesnym napotyka się często w w jednej części Polski. Jest to rzecz jasna Małopolska, gdzie leży piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –zleć projekt doświadczonemu architektowi

Wykonanie wysokiej jakości projektu domu z drewna będącego połączeniem stylu podhalańskiego ze stylem nowoczesnym naprawdę nie należy do prostych. Dlatego najrozsądniej jest powierzyć to zadanie fachowcom. Dokładnie tak samo jest już podczas budowy domu. Tylko wtedy będzie można mieć pewność, że dom będzie prezentował się świetnie, a równocześnie będzie trwały oraz wygodny w użytkowaniu.

Nasza siedziba:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]