Bartłomiej Sitarski – architekt

architekci Kraków

Decyzje czekające na nas na początkowym etapie budowy domu decydują o tym, czy spełni wszystkie oczekiwania. Z tego powodu należy dokładnie zastanowić się nad każdym aspektem i, kiedy nie mamy odpowiedniej wiedzy, każdą decyzję skonsultować ze specjalistą. Architekt doradzi nam, jak rozlokować każde z pomieszczeń oraz ułatwi przystosowanie budynku do naszych oczekiwań. Dlaczego poza tym powinniśmy zdecydować się na pomoc dobrego architekta?

Z architektem szybciej znajdziesz materiały

Przyszli właściciele własnego lokum mają często problemy ze znalezieniem materiałów, z jakich budynek ma być zbudowany. A ten wybór jest bardzo ważny, gdy mają one ogromne znaczenie dla wygodę domu. Z tego powodu warto jak najszybciej uzgodnić to z architektem i mieć pewność, że w przyszłości będzie nam się dobrze żyło.

Nie możesz wybrać projektu? Zrobi to za ciebie architekt

Dom w starym stylu lub też któryś z bardziej innowacyjnych projektów? Niski lub wielokondygnacyjny? Podobnych pytań wznoszący dom mają całe mnóstwo, a w poradzeniu sobie z podobnymi problemami pomoże właśnie architekt. Jest w stanie polecić któryś z gotowych projektów lub stworzyć go słuchając naszych uwag.

Jak przygotować się do spotkania z architektem?

Zanim spotkamy się z architektem, dokładnie zastanówmy się nad naszymi oczekiwaniami. Powinniśmy też na tym etapie zdać sobie sprawę z tego, jak dużym budżetem dysponujemy – architekt będzie mógł polecić nam odpowiednie technologie – i skompletować wszystkie papiery posesji.

Nasza siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]