Kolczyki kwiatuszki – na co dzień i na oficjalne okazje

Jeśli chcesz zamówić kolczyki kwiatuszki, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl

Kwiaty i ogólnie przyroda od stuleci są jednym z ulubionych motywów wykorzystywanych przez złotników. Przyczyn tego jest mnóstwo. Wśród głównych z nich wymienić należy z pewnością ogromną różnorodność takich wzorów sprawiającą, iż błyskotki z kwiatami mogą być noszone zarówno przez dziewczynki, jak i dojrzałe kobiety. Nie powinniśmy zapominać też o interesującym designie, którym nierzadko cechują się kolczyki kwiatuszki tudzież inna biżuteria na bazie wzorów roślinnych – albowiem ona wyśmienicie współgra zarówno ze stylizacją noszoną na co dzień, jak i wytwornymi, wieczorowymi kreacjami. Jak więc dopasować kolczyki kwiatuszki, aby najlepiej się prezentowały?

Kolczyki kwiatuszki – ubogacone kamieniami szlachetnymi bądź emaliowane

Kolczyki kwiatuszki bywają naprawdę porywającym uzupełnieniem każdego stroju – nieraz okazują się wręcz najbardziej wyrazistym jej dodatkiem. By tak się jednak stało, należy je prawidłowo dopasować do konkretnej stylizacji. Gdy mówimy o kreacjach wieczorowych albo tych ubieranych na formalne spotkania, najodpowiedniejszym dodatkiem do nich okażą się bezsprzecznie kolczyki kwiatuszki ubogacone kamieniami szlachetnymi lub kryształkami Swarovskiego. Kolczyki emaliowane będą zaś wyglądać lepiej przy mniej oficjalnych, codziennych stylizacjach. Zwróćmy także uwagę na rodzaj ich zapięcia – kolczyki z motywami kwiatowymi najczęściej zakłada się na sztyfty. Odrębną grupę tworzą kolczyki produkowane z przedtem rzadko wykorzystywanych przez jubilerów surowców, takich jak tworzywa sztuczne, drewno czy ceramika.

Nie tylko kolczyki kwiatuszki. Pozostałe wzory roślinne

Pozostając wciąż w kręgu kolczyków kwiatuszków, nie można nie zaznaczyć, że kwiaty to nie jedyny motyw roślinny, który zdobył serca jubilerów oraz ich klientów. Dużym popytem cieszą się także wzory inspirowane sylwetce liści oraz kłączy. Nieco mniej rozpowszechnione – jakkolwiek możemy kupić je w sklepach – to kolczyki z motywami owoców bądź kompletnych roślinnych sylwetek.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]