Długie kolczyki – wysmuklają szyję i twarz

Tutaj zamówisz kolczyki długie

Stylowa biżuteria świetnie akcentuje naturalne piękno każdej kobiety i sprawdza się w najrozmaitszych sytuacjach – można ją założyć do pracy, na wielkie wesela albo romantyczną randkę we dwoje. Jak dopasować długie kolczyki w zależności od rodzaju urody?

Kolczyki długie – wyszczuplają szyję i twarz

Długie kolczyki pasują do różnych rodzajów urody – mogą je nosić zarówno panie z wyraźnie zaznaczonymi kośćmi policzkowymi, jak również te o płynnych rysach twarzy. Wszystko jest zależne od rezultatu, jaki pragniemy ostatecznie uzyskać. Kolczyki o długości minimum dwa cm cudownie wysmuklają szyję i wyszczuplają twarz, a szczególne ku temu predyspozycje posiadają wzory kolczyków o podłużnym, a przy tym cienkim kształcie, na przykład w formie rurek czy listków. Modne są też wiszące kolczyki w kształcie subtelnych łańcuszków, które są subtelnym akcentem, który nie dominuje stylizacji, a przy tym bajecznie wyglądają na uszach. Za sprawą właściwej biżuterii cała sylwetka sprawia wrażenie lżejszej i staje się wizualnie smuklejsza. Długie kolczyki mogą również mieć kształt okręgów – takie wzory nie wydłużają szyi, ani nie uwydatniają konturów twarzy, skorzystają z nich zatem panie, którym zależy na osiągnięciu łagodniejszego wydźwięku stylizacji.

Na jakie okazje możemy nosić długie kolczyki?

Kolczyki długie sprawdzą się zarówno na co dzień i od święta. Będą wspaniałym uzupełnieniem wieczorowej kreacji, założonej np. na studniówkę, wesele czy też Sylwestra. Na romantycznej randce najlepiej zaprezentują się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których niesamowity blask na pewno oczaruje każdego. Piękne srebrne kolczyki z lazurowymi cyrkoniami zaakcentują błękitną barwę oczu, a pozłacane pałki będą świetnie pasować do innych elementów biżuterii. Każdego dnia można z kolei zakładać długie kolczyki srebrne w postaci liści – są niezobowiązujące i wspaniale uwypuklają charakter casualowych stylizacji. Wspaniałą propozycją na biżuterię do pracy są długie srebrne kolczyki ze szlachetnymi perełkami – to atrybut ponadczasowej elegancji.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]