Monitoring w domu, szkole i sklepie – KrakSatMedia

Monitoring to doskonały sposób na wyeliminowanie najróżniejszych zagrożeń. Warto obecnie zdecydować się na niego z uwagi na to, że podobne systemy są wszechobecne, i dużo tańsze niż dawniej. Polacy dobrze o tym wiedzą i częściej po nie sięgają, nie tylko unikając przestępstw, ale też bez trudu docierając do bandytów. W jakich miejscach więc monitoring jest najczęściej używany?

Postaw na w monitoring i żyj spokojnie

Jeszcze kilka lat temu przywilej, na który byli w stanie zdecydować się tylko najbogatsi, obecnie, z uwagi na mniejsze koszty, popularna technika ochrony naszych posesji. Monitoring domowy często współpracuje z czujnikami ruchu, natomiast użycie urządzeń noktowizyjnych umożliwia widok na chronioną działkę nawet po zmroku.

Monitoring w placówkach oświatowych

Problem ochrony w placówkach oświatowych od dawna spędzał sen z powiek oświatowców. Niebezpieczeństwo może pochodzić nie tylko od uczniów, ale też osób, które, mimo zakazów znalazły się w placówki. Monitoring daje szanse szybko i bez niepotrzebnych trudności poradzić sobie z tym kłopotem, zaś dyrektorzy mogą z jednego miejsca oglądać całą placówkę.

Metoda na bezpieczniejszy biznes – monitoring

Nasza załoga mimo wszystko nie zawsze okazuje się godna zaufania, dopuszczając się działań sprawiających, że pracodawca ponosi straty. Stosując monitoring, pracodawcy mogą w prosty sposób uniknąć takich sytuacji, bo zatrudnieni, którzy są świadomi, że ich ruchy są obserwowane, mniej chętnie będą decydować się na podobne kroki. Kierownicy muszą jednak pamiętać, że decydując się na monitoring, są zobowiązani zawiadomić o tym swoich pracowników.

Nasza siedziba:
KrakSatMedia
os.Oświecenia 35/16
31-636 Kraków

Mob.: 508-970-920
E-mail: [email protected]